2017 Burç Yorumları

Boğa Burcu 2017

Boğa Burcu 2017
25 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.833 kez okundu.

BOĞA BURCU 2017

2017 Boğa Burcu Yorumu

2017 Boğa burcu için hareketli 2017 yılı olarak vurgu yapmakta. Boğalar 2017 de başta finansal konular olmak üzere özellikle Nisan ile Temmuz arası arasında daha temkinli olmanız faydalı olacaktır. Bu 2017 yılının özellikle ocak mayıs ayları arasında finansal konulara yönelik dönüşümler yaşayabilirsiniz. Finansal konular, finansal güvence ihtiyacınız, başkalarından gelecek kaynaklarla ilgili beklentilerinize yönelen dikkatiniz bilhassa 2017 yılının ilk yarısı duygusal alanlardan ziyade geçim konularına daha fazla odaklanmanızı gerektirecek güçlüklerle karşılaşabilirsiniz.
Bu sene Nisan ve Mayıs aylarında etkin olacak dört gezegenin aynı zamanda gerileme sürecine denk gelmeleri, senenin bu iki ayını finansal konular başta olmak üzere, her alanda dikkatli ve bekleyerek geçirmeniz gerektiğini göstermekte. 2017 Burç yorumları bağa burcu için gerileyen gezegen dönemleri ilerlemekte zorlanma vereceği gibi, gezegenin konularıyla ilgili olarak enerjilerin içe dönmesine neden olacaktır. Bu süreçte Mart Nisan ve Mayıs ayları önemli bir yatırım, sonuçları uzun vadeye yayılacak kararlar veya eylemlerin ilk adımları atılmamalıdır. 2017 yılının bilhassa bahar aylarını iyi yönetmek, duygusal ve finansal alanlarda durumlara çok yönlü bakmak sizin için önemli olduğunu söyleyebiliriz.
2017 yılı daha boğa burcu yorumu siz hayatınızı yeniden düzenlemek, organize etmek, yapılandırma isteklerinizi öne çıkartacaktır. Boğalar kendinizi yenilemek isteyecek ve adeta yeni bir ben ortaya çıkaracaksınız. Tüm bu dönüşüm etkileri sürerken ani gelişmeleri iyi organize etmek önemli olacak. 2017 yılı kriz yönetimini deneyimleyeceksiniz. 2017 yılının ilk yarısı her yönden iniş çıkışlar vaat ederken, ikinci yarı hatta daha çok ağustostan itibaren taşlar yerine oturacak. İlerlemeniz ve hız kazanmanız, arzularınıza kavuşmanız adına destekli olacaksınız.

BOĞA BURCU 2017 YILI AŞK HAYATI

İlişkiler açısından boğa burcu 2017 yılı devam eden sorunları çözüme ulaştırmak isteyeceksiniz. Bunu yaparken kökten değişiklikler yapabilir, ilişkiniz adına radikal kararlar alabilirsiniz. Sevgili boğa burçları aşk hayatınızda daha net ve keskin bir bakış açısı söz konusu. Devam eden ilişkinizde 2017 yılının ilk yarısı hassas etkileriniz var. İlişkiler alanında burç yorumları 2017 yılı beklemek veya geride kalmak söz konusu değil. Şartları kontrol etmek isteyecek. Devam eden ilişkilerinizde sorunlarla daha net yüzleşirken, bekarsanız beğendiğiniz veya hoşlandığınız biri adına mücadeleye girmeye veya ilk adımı atmaya yakın olacaksınız. Aşk hayatınızda şartların sizi yönetmesini beklemeyecek, siz şartları belirleme eğiliminde olacaksınız.

2017 boğa burçları beraberliğinizde hali hazırda devam eden sorunlarınız varsa Nisan ile Ağustos arası önceden başlayan konu ve problemler daha fazla dikkatinizi çekebilir. İlişkiler adına bu aralıkta esnek olmak sizin adınıza hayli zor olabilir. Bahar aylarında beraberliklerinizde daha esnek ve sakin olmak eğer ilişkinizde sürekli iniş çıkışlar veya kopmalar istemiyorsanız önemli olacak.

Nisan ve Mayıs aylarında Venüs desteği sizinle. Daha dikkat çekici ve fiziksel olarak ışıklı olurken, bekarsanız Mart ve Nisan ayını iyi değerlendirin. Hoşlandığınız, beğendiğiniz birinin ilgisini daha rahat çekebileceğiniz bu süreçte flörtler açısından kısmetli olacaksınız. Temmuz ayında aşk ve ilişkiler alanınıza geçecek olan Venüs temmuz ve Ağustos aylarında aşk ilişkilerinizde beklentilerinize yönelmenizi sağlayacak. Yaz ayları aşk hayatınızın hız kazanması sürpriz bir beraberliğe başlamanıza neden olabilir.
Boğa burcu kadınlar için 2017 yılı Mayıs ve Haziran aylarında yürümeyen evlilikler açısından sıkıntılı bir süreç var. Beraberliğinizde ayrılık aşamasında iseniz, 2017 Mayıs ve Haziran ayları ağırlıklı olmak üzere keskin kararlar alabilirsiniz.
Aşk hayatınızda 2017 yılının hareketli dönemleri; Nisan, Mayıs, Ağustos ayı ile Ekim ayı olarak aktarılabilir.

BOĞA BURCU 2017 İŞ KARİYER

Boğa burcu 2017 yılının ilk yarısı temkinli olmalısınız. 2017 yılının ilk ayı ocak da gerçekleşecek Merkür gerilemesi iş ve kariyer açısından Ocak ayını temkinli geçirmenizi gerektirmekte. Ocak ayı iş sorunları, işiniz kaynaklı teknolojik bağlantılar ve ekonomik dengeleriniz adına hassas olacak. Yıla organize olarak başlamanız, hedeflerinizi gerçekçi bir zemin üzerine oturtmanız faydalıdır. 2017 yılının ilk yarısı gerçekçi hedefler belirlemeniz ve riskli yatırımlar, riskli iş adımları, kariyer ve finansal açıdan düşünmeden, plansız hareket etme zamanı değil. İş ve finansal hedeflerinizi akılcı şekilde planlamalı ve 2017 yılının inin piyasalar açısından dengesiz olacağını bilerek davranmalısınız. Bu bağlamda, özellikle Mart ve Nisan ayları ile Ağustos ve Eylül ayları finansal konular ve iş alanlarınızda iniş çıkışlara açık olacaksınız. Bu sene bilhassa iş ortaklıklarınız, proje çalışmalarınız ve yurtdışı bağlantılı ortaklıklarınız adına Nisan ile Temmuz arası temkinli olmakta fayda var. Yeni bir iş kurmak, yurtdışı bağlantılı anlaşmalara adım atmak, bir projeyi veya ortaklığı devreye koymak adına Nisan ile Temmuz ayında daha çok beklemede kalmalı veya temkinli hareket etmelisiniz. Devam eden bir iş ortaklığınız varsa yine bu dönemde sorunlar yaşamanız olası. Özellikle iş sorunları ve ortaklarınızla ilişkileriniz adına Mayıs ile Temmuz arası temkinli ve akılcı olmalısınız.
2017 burç yorumları boğa burcu için Mayıs ile Haziran arasında finansal alanlarınıza destek verecek olan Venüs, bilhassa yükselen burcu Boğa olanlar için fırsatlara açık etkilere veriyor. Satış, pazarlama, tanıtım gibi işleriniz varsa bunlarda dahil olmak üzere, finansal konularda Venüs desteği bu aralıkta sizinle olacak.
Nisan ile Mayıs arasında eski iş anlaşmalarının, daha önce başlayan iş bağlantılarının tekrar önünüze gelmesi açısından ilginç gelişmeler yaşanabilir. Ancak bu dönemde yeni işe başlamak veya teknolojik yatırım yapmak adına destekli değil.
Ağustos ile Eylül arasında, çalışma ve mesleki kontaklar, meslektaşlarınızla ilişkileriniz, rakip ve düşmanlarla ilgili ani olaylarla uğraşmak veya rekabet ettiğiniz kişilerden gelebilecek ani ataklar açısından hassas olacak. 19 Aralık tan itibaren yıl sonuna kadar olan dönemde ise kariyer konularında yine temkinli olmanız gerekmekte.

Bu sene 5 tane tutulma var. Tutulma dönemleri ilişkiler ve sağlık alanları kadar kariyer ve finansal işleriniz açısından da dikkatli olunması gereken zamanlar. Mart 2017 da gerçekleşecek iki adet tutulma rakipler, yurtdışı bağlantıları, önceden hesap etmediğiniz finansal çıkışlar yaşanması ve ortaklı işleriniz adına Mart ve Nisan aylarını hareketli kılacak.
Sevgili Boğa burçları, gerçekleşecek güneş tutulması ise hedefleriniz ve iş kariyer alanlarınız adına vurgu yapacak. Ağustos ayında başlatacağınız iş konularında sonuç almakta sorun yaşanabilir veya başlayan durumlar farklı bir gidişata geçebilir. 2017 yılında boğalar hesap etmediğiniz gelişmelerle uğraşabilirsiniz. Bu dönemde daha çok araştırma ve beklemede olmak sizin için daha olumlu olacaktır.
2017 yılı boğa burcu için başkalarından gelecek finansal beklentileriniz adına sürpriz durumlar sunabilir size. Nisan ile Temmuz arasında ödemeleriniz, banka veya kredi borçlanmalarınız, sigorta veya benzeri alacaklarınız adına çok dikkatli olmakta fayda var.

BOĞA BURCU 2017 SAĞLIK

Bu sene bahar aylarında ve bilhassa Nisan ile Haziran arasında cerrahi operasyonlar, ameliyatlar açısından risk altındasınız. Beklettiğiniz bir cerrahi müdahaleye aniden mecbur hale gelebilirsiniz. Boğa Burcu 2017 yılının ağustosa kadar olan döneminde enfeksiyonlar, kazalar, düşmeler gibi ani durumlara açıksınız ki dikkatli olmakta fayda var. Özellikle üreme organları, kan değerleri, tansiyon, böbrek ve idrar yollarına 2017 yılı daha fazla daha temkinli olmalısınız.
2017 yılının ilk yarısı birçok gezegenin art arda gerileyecek olması, bu gezegenlerin verecekleri enerjiler açısından sağlığınıza da dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor. Öncelikle Ocak ayında dizler ve diz kapakları kaynaklı sorunlarınız varsa, bunlar aniden gündeme gelebilir.
Sağlık açısından riskli dönemlerinizden birisi de Nisan ile Mayıs ayları arası olacak ki baş bölgenize, sinüzit sorunlarınıza, migren ataklarına, boğaz enfeksiyonları ve sorunları ile tiroit hormonlarınıza özen göstermek ayrıca önemli olduğunu söyleyebiliriz.
Ocak ile Mayıs arası safra kesesi, pankreas ve insülin direnciniz ile genel şeker dengeleriniz açısından var olan sağlık sorunlarının tetiklenme eğilimleri oldukça yüksek. Diğer yandan 2017 boğa burcu bilhassa Şubat ile Ağustos arasında daha ağırlıklı olmak üzere kadınlar için üreme organları sorunları, yumurtalık, rahim bölgesi, erkek boğalar için prostat ve idrar yolları, mesane ve hemoroit sıkıntıları artabilir.
2017 yılı temmuz aralık döneminde Eylül ile başlayan süreç daha ağırlıklı olmak üzere, sağlığınıza önem verin ve size işaret eren alanlarda mutlaka kontrollerinizi yaptırın. Eylül ve sonrasıyla birlikte bağırsak ve sindirim sisteminiz de hassas olacaktır.
Sevgili Boğa burcu 2017 yılının size şans, bolluk ve sağlık getirmesini dileriz… 2017 burç yorumları.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git