2017 Burç Yorumları

İkizler Burcu 2017

İkizler Burcu 2017
26 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.781 kez okundu.

İkizler Burcu 2017

2017 İkizler Burcu Yorumu

Burç yorumları, 2017 de İkizler burcu adına ilişkiler ve kariyer açısından hareketli etkiler söz konusu. Sevgili ikizler burcu 2017, bilhassa iş ve kariyer konularında tutulmaların da etkisi ile sizi önemli dönüşümler bekliyor. Yeni kararlar vermeniz gerekebilir . İş nedeniyle şehir veya ülke değiştirmek, beklemediğiniz iş teklifleri almak, önünüze çıkacak fırsatları değerlendirmek adına mücadele içine girmek gibi bilhassa kariyer hayatınızda aktif bir süreç yaşayabilirsiniz. İkizler burcu, 2017 yılının ana teması sizin adınıza daha stratejik ve akılcı davranma olacak. Plansız olmak veya şartları gereğinden fazla zorlamak 2017 yılını kazançlı geçirmenize engel olabilir. Dengeli olmalı, hırslarınızı planlı uygulamalı, ilişkilerinizde akılcı davranmalı ve her konuda ölçülü davranmalısınız.

İkizler Burcu 2017 Yılı Aşk Hayatı

Sevgili ikizler burcu, özellikle Mayıs ile Haziran ayları ikizler burcu aşk hayatı için şanslı bir dönem. Yeni bir ilişkiye başlamak, evlilik, nişan adına bu süreç daha rahat ve şanslı olacağınıza işaret etmekte. Diğer yandan karşı burcunuzda 2017 yılının neredeyse ilk yarısında konaklayacak olan Mars enerjisi, ilişkilerinizde uzun süren gerginlikler, ani gelişmeler, mücadele ve rekabet içinde olmanızı sağlayacaktır. 2017 yılının başında Ocak ayında ise karşı burcunuzda ilerleyecek Venüs enerjisi sizi beraberlikleriniz adına ciddi bir adıma itebilir. Evlilik veya ciddi bir ilişki adına Ocak, Mayıs, Haziran ve Ekim ayları hareketli zamanlar geçirebilirsiniz.
İkizler burcu 2017 yılı aşk ve ilişkiler adına ve genel olarak her türlü ikili ilişkinizde Şubattan itibaren ani gelişmelere açıksınız. Mars etkisi ile ortaya çıkacak bu gergin enerji, beraberlikleriniz adına Şubattan itibaren Ağustos ayı da dahil hassas bir döneme size bekliyor olabilir. Bu dönem içinde özellikle Nisan ile Haziran arasında eski konular veya eski aşklar nedeniyle olabilecek kıskançlıklar yaşanabilir ki ilişkilerinizde bu aralıkta esnek olmak önemli olacak.
2017 yılında İkizler burçları ve yükselen İkizlerin aşk hayatları açısından en fazla dikkat etmeleri gereken nokta Mars’ın uzun süre karşı burcunuzda konaklayacak olmasıyla ilişkiler adına gerginliklere açık 2017 yılı geçirme potansiyeliniz olacak. Öncelikle 2017 yılının ilk yarısı Ağustosa kadar olan dönemde yoğun olmak üzere, beraberliklerinizde kontrolcü olmayın ve esnek davranmaya, durumları iyi değerlendirmeye ve aşk hayatınızda sakin durmaya gayret edin. İlişkinizde kendi yerinizi ve değeriniz anlama isteğiniz karşı tarafı zorlamanıza, şartları değiştirmeye çalışmanıza neden olabilir. Bu nedenle 2017 yılının ilk yarısı dikkatiniz beraberliklerinize yönelirken, çatışmacı ve eleştirel olabilir, ilişkinizde ele alacaklarınızı büyütme, durumları kendi açınızdan değerlendirme veya ilişkiyi fazla sahiplenme, kontrol etme dürtüsü içinde olabilirsiniz. Kısacası 2017 yılının ilk yarısı, hatta sonbahara kadar olan dilimde biraz daha esnek ve olgun olmaya gayret etmek gerekebilir.
2017burç yorumları ikizler; Mart ve Eylül tutulmaları ilişkiler ve aşk hayatınız adına da önemli dönüm noktaları yaşamanıza neden olabilecek enerjiler barındırıyor. Bilhassa Mart ayında yaşanacak iki tutulma beraberliklerinizde taşların yerinden oynamasına sebep verirken, Mart tutulması etkilerini Eylül’de tamamlama ve sonuca ulaştırma söz konusu olacak. Mart ayında başlayacağınız bir beraberlik veya devam eden bir ilişkinizde yaşanan bir durum Eylül ayında meseleyi veya durumu tekrar ele almayı gerektirebilir.
Bu sene Mayıs ve Haziran ayları bekar İkizler burçları açısından renkli geçmeye aday olacak. Yeni bir ilişkiye başlama, çevreniz tarafından fark edilme, sizin için önemli birinin dikkatini üzerinize toplamak söz konusu. İkizler burcu 2017 ikinci yarısında ise Ekim ve Kasım ayları yine aşk hayatınız adına hareketli zamanlar olacak. Vedik astrolojiye göre bilhassa İkizler yükselenlerin ilişki alanına geçecek olan Jüpiter sizi ilişkilere dönük kılarken, Eylül’den itibaren dikkatinizi aşk hayatınıza daha fazla odaklayacak.
İlişkiler adına 2017 yılında dikkat etmeniz gereken bir nokta da 2017 yılı boyunca kendi kişisel yolculuğunuz üzerine odaklanacak olan içsel enerjileriniz, kendinizi tanıma, anlama, ne istediğinizi belirleme üzerinde duracağınıza da işaret etmekte. 2017 yılının ilk 6 aylık döngüsünde şartların değişime açık olması, gezegenlerin sürekli değişime ve yenilenmeye sizi davet eden etkileri ile hem kişisel alanlarınızda hem de duygusal konularda kararlar almaya yatkın olabilirsiniz. Ancak karar alırken, kendi istekleriniz kadar karşı tarafında duygularını ve isteklerini göz önünde tutmalı, hiç bir şeye tek taraflı bakmadan büyük resmi görmeye çalışarak kendinizi ifade etmelisiniz. Unutmayın ki 2017 yılının ilk yarısı duygusal olarak karışıklık getirebilecek enerjiler suların kendi içinizde daha çok 2017 yılının ikinci yarısı durulacağına işaret etmekte. Stratejik olmakta zorlanmanıza neden olabilecek etkiler sizi düşünmeden hareket etmeye Şubat ile Ağustos arası daha yatkın tutabilir. Eylül’den itibaren ise bekarsanız yeni bir ilişki aniden hayatınıza girebileceği gibi, devam eden beraberliğiniz ciddi bir ilişki haline gelebilir.

İkizler Burcu 2017 İş Kariyer

2017 yılı özellikle yükselen İkizler burçları adına kariyer hayatlarında kadersel etkiler yaşayabilecekleri durumları öne çıkıyor. 2017 yılının hemen başında Güney Ay Düğümü Ketu’nun kariyer alanlarınızla bağlantı içine girmesiyle, Şubat ayından itibaren işiniz adına çokta fazla kontrol edip yönetemeyeceğiniz durumlar gelişebilir. Şubat ile Mayıs arası iş ve kariyeriniz adına ani gelişmeler yaşanabilir. Bu 2017 yılının Güneş ve Ay tutulmaları sıklıkla kariyer alanınız ile bağlantıda olacaklar. Bu etkiler uzun süredir üzerinde çalıştığınız veya birikim yaptığınız bir iş konusunda karar vermenizi, devam edip etmeyeceğiniz konusunda yol ayrımına gelmenizi sağlayabilir. Diğer yandan Mars’ın uzun süre ortaklı alanlarınızda ve başkalarıyla iş birliği içinde olacağınız ortak projelerinizde sizi tetikleyecek. 2017 Şubattan itibaren başkalarıyla birlikte ortak alanlarınız,proje çalışmalarınız, yurtdışı bağlantılarınız, her türlü iş ortalığınız adına cesur ve girişimci enerjiler içinde olacaksınız. Ancak unutmayın ki Mars, ani gelişmelere neden olurken, sizi dürtüsel ve fevri olmaya da itecektir. Hali hazırda yürüttüğünüz ortaklı bir işiniz varsa, Şubat ile Ağustos sonu arasında dikkat etmekte, tedbirli davranmakta fayda var. 2017 yılının ilk yarısı, özellikle de Şubat Ağustos arasında riskli iş ortaklıklarına girmemeye özen gösterin.
2017 yılının hemen başında Ocak ayında gerçekleşecek Merkür gerilemesi yurtdışı kontakları, yabancılarla olan temaslar, iş ve kariyer alanlarınız, turizm ve benzer işleriniz, ithalat-ihracat işleriniz, eğitim konuları, hukuksal işlerinizde beklemeniz gerektiğini vurguluyor. Ocak ayında bu konularda ve genel olarak teknolojik bağlantılarınız adına önceden başlayan işleriniz aniden hız kazanabilir ancak yeni bir konuyu işleriniz adına hayata geçirmeyin. Nisan ile Mayıs arasındaki Merkür gerilemesi ise rekabet ettiğiniz kişilerle ilişkilerinize dikkat etmeniz gerektiğini, bu aralıkta rakiplerden gelebilecek zararlara biraz daha açık olabileceğinizi unutmayın ve tedbirli olun. İş kurmak adına da Nisan ile Mayıs arası destekli bir aralık değil. Gider ve masraflarınız planladığınızın üzerine çıkabilir. Bir açılış yapmak, yeni bir iş yerini veya ticari bir yeri faal hale getirmek istiyorsanız 2017 yılında bu tarihler arasında temkinli olun ve bekleyin.
İkizler burcu 2017 yılı sizin için öne çıkan alanlar arasında gayrimenkul, ev ve inşaat sektörü de var. Bu konularda hali hazırda yürüttüğünüz işleriniz varsa özellikle Mart ayından itibaren hareketli olacaksınız. Öncelikle almayı planladığınız bir ev veya benzeri bir taşınmaz adına Mart ile Eylül arası bir atılım yapma potansiyeliniz hayli yüksek. Öte yandan ticari olarak inşaat sektörü ile uğraşıyorsanız, yine mart ile eylül arası işlerinizde daha verimli bir dönem yaşayabilirsiniz. Eylül 2017 itibaren ise özellikle eğlence sektörü, hizmet sektörü, sağlık alanları, eğitim veya çocuklarla ilgili bir sektörde işleriniz varsa, sonbaharla birlikte yeni projeler üretmek ve fırsatlar yakalamak adına daha şanslısınız.
Sevgili ikizler burcu, Mart ile Nisan arasında kariyeriniz ve iş etkileriniz adına hareketli zamanlar söz konusu. İş görüşmeleri, iş teklifleri açısından bu aralık aktif olacak, halen devam eden işlerinizde kendinizi gösterme, bir projeyi ortaya koyma adına destekli olacaksınız.
13 Haziran ile 8 Temmuz arasında para alanlarınızda konaklayacak olan Venüs, finansal açıdan rahat bir döneme işaret etmekte. Bu tarih aralığında gelirlerinizi toparlamak, kazançlarınızı arttırmak ve finansal fırsatlar açısından şansı olacaksınız.
Kariyer ve iş fırsatları açısından destekli etkileriniz yanı sıra, özellikle ev ve gayrimenkulle bağlantılı işlerinizde bereketli bir dönem söz konusu.
Ağustos ile Eylül arasında ise meslekli konular, hizmet sektörü ve genel olarak mesleki yatırımlar açısından beklemekte fayda var. Bu tarih aralığında başlangıç yapmaktan ziyade araştırma ve inceleme için daha destekli olacaksınız. Eğitim ve benzeri konularda işleriniz varsa fırsatlara açık bir sonbahar geçireceksiniz.
İkizler burcu kariyer etkileri açısından oluşucak ay tutulması size olumsuz etkileye bilir. Ay tutulması gerçekleşecek tutulma sizi iş alanlarınızda ani karışıklıklar içinden geçirebilir. Tutulmanın etkilerini daha çok Ağustos ile Eylül boyunca hissedebilirsiniz ki Ağustos ayında civarında sizin için önemli bir işi veya projeyi düşünmeden ve iyi hesaplamadan devreye almamaya çalışın.

İkizler Burcu 2017 Sağlık

Bu sene iç organlarınız, özellikle batın bölgeniz hassas etkiler barındırmakta. Bünyenizi 2017 yılının ilk yarısı sağlam tutmaya gayret edin. Bağışıklık sisteminizin düşmemesine özen gösterin. Bu sene sağlık açısından başta karaciğer ve kalp olmak üzere safra kesesi, mide ve sindirim sistemi hassasiyetlerine açık olacaksınız. Metabolizmanıza da özen gösterin. Dengesiz diyetler veya dengesiz beslenme tetiklenen sindirim sistemi hassasiyetleriniz 2017 yılı boyunca etkin olabilir.
Merkür gerilemesinin etkin olacağı, Ocak ayında kemikler, diz bölgeniz ve dişlerle ilgili hassasiyet ve önceden başlayan sorunlar tekrar gündeminize gelebilir.
Nisan ile Mayıs arası sağlık konuları, hastaneler, test ve araştırmalar öne çıkarken, bu dönemde daha hasas olacaktır, kontrollerinizi ihmal etmeyin.
Eylül ayında ise sindirim sisteminize dikkat etmekte fayda var.
Sevgili İkizler burcu 2017 yılının size şans, bolluk ve sağlık getirmesini dileriz… 2017 burç yorumları.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git