2017 Burç Yorumları

Koç Burcu 2017

Koç Burcu 2017
25 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.418 kez okundu.

KOÇ BURCU 2017

2017 Koç Burcu Yorumu

2017 Koç burcu hayata bakışınızı, inançlarınızı, duygusal beklentilerinizi yeniden yapılandıracağınız 2017 yılı olacak. Sezgisel yönleriniz artarken, özellikle kişisel gelişimle uğraşan Koç burçları için 2017 yılı çok ilginç deneyimler yaşanabilir. Yaratıcı yönleriniz aktive oluyor ve sezgilerinizle birleştireceğiniz yaratıcılığınız kendi içinizde yeteneklerinizi fark etmenizi sağlıyor. Hiç farkına varmadığınız birçok yeteneğiniz gün yüzüne çıkabilir. Sezgilerinizi kullanmayı öğrenirken, birçok alanda psişik taraflarınızın farkına varacak veya fayda sağlayacaksınız. Şifa ve alternatif tıpla ilgili uğraşılarınız varsa, spritüal alanlara ilginiz söz konusu ise ilerleme, bu alanlarda eğitim alma, mesleki çalışmalar yapma söz konusu. 2017 yılı her durumda ilgi alanlarınızın genişlediği ve farklılaştığı adeta kendinizde yeni keşifler yaptığınız 2017 yılı olacak.

Kariyer açısından eksiklerinizi tamamlama ve yenilenme dönemi söz konusu. Meslek ve çalışma hayatınızda işinize tutku ile sarılabilir, size sıkıntı veren birçok konuyu işiniz veya gündelik uğraşılarınız ile dönüştürüp, şifalandırabilirsiniz.

Duygusal konularda koç burcu özgürleşme isteğiniz artacak. İlişkilerinizde isteklerinizi yeniden gözden geçirirken, sizi tatmin etmeyen kişi veya durumlardan sıyrılma, yüklerden kurtulma söz konusu. 2017 yılı ruhsal ve duygusal özgürleşme, kendinizi geliştirirken, etrafınızda gereksiz gördüğünüz kişilerden bir anlamda kurtulma isteğiniz vurgu yapacak. Radikal kararlara eğilimli olacaksınız. İşiniz ve mesleğiniz başta olmak üzere, alışa geldiğiniz yöntemler ve yolların dışına çıkmak isteyebilir, başkalarına olan sorumluluklarınız yüzünden beklettiğinizi düşündüğünüz konuları aktive edebilirsiniz. Tüm bu gelgitler sırasında dengede kalmak, şartları iyi görmek ve ele aldıkların açısından sabırlı olmak, akılcı davranmak gerekmekte. Gezegen gerilemeleri ve tutulma sürelerinin yoğun yaşanacağı 2017 yılı boyunca bu dönemleri iyi takip edin ve şartları zorlamadan akışta kalmaya çalışarak hareket edin.

KOÇ BURCU 2017 YILI AŞK HAYATI

Sevgili Koçlar duygusal olarak içinize döndüğünüz ve duygusal istek ve beklentilerinizi revize ettiğiniz 2017 yılı yaşanabilir. Bir süredir sorumluluklarınız ile yapmak istedikleriniz arasında yaşanan gelgitleri dengeye çekme, planladıklarınızı faal hale getirme enerjileriniz yükseliyor. Aşkta 2017 yılı da duygusal olmakla birlikte, daha net ve mantık ile hareket etme dürtünüzde artacak.

İlişkiler kadar sosyal çevreniz ve dostluklarda sizin için önem kazanıyor. Koç burçları, birlikte olduğunuz kişi ile paylaşımlar, iletişim kurarak hayatı paylaşmak bir beraberlikten beklediğiniz ana tema olabilir. Bu bağlamda kalıcı dostluklar ve ilişkiler ihtiyacınız artarken, daha yüzeysel ve sığ bulduğunuz ilişkilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz.

2017 yılının hemen başında dostluk hissettiğiniz veya arkadaş çevrenizden birinden beklemediğiniz bir teklif, ilişki eğilimi almanıza neden olabilir. Gizli ilişkiler, dostlukların birden flörte dönüşmesi açısından iyi yönetilmesi gereken bir ay olacak. Başlayan ilişkiler, gerileme dönemi bitiminde duygularınızın değişmesine de zemin hazırlar. Bu nedenle Ocak ayında duygusal alanlarda yaşanabilecekleri biraz daha temkinli karşılamaya çalışın.

Koç burçları Nisan ayı sizi ilgi çekici ve flörtlere yatkın kılacak. Aynı zamanda ilişkilerde duygusal olacağınız bu dönemde, romantik beraberlikler adına uygun olan enerjiler, fazlasıyla duygusal davranmanıza da zemin hazırlayabilir. Aşkta bir karar vermek, sonuç almak isterseniz acele davranmamak önemli olacaktır.
Öncelikle kadın Koçlar karşı cins ile ilişkilerinde gerginliğe açık olurken, erkek Koç burçları rekabete açık, beğendikleri veya sevdikleri kişi için uğraşmak zorunda kalabilecekleri bir dönem geçirebilirler. Her durumda duygusal alanlarda gerginliklere açık olacağınız bu süreçte ilişkileri başlatmaktan ziyade iyi yönetmek gerekliliği öne çıkıyor. Bu dönem gerginliklerin arttığı, her durumda rekabet etmeye, bir durumu veya olayı büyütmeye çok eğilimli olabileceğiniz etkiler söz konusu. Bu enerji Nisan ile Temmuz arasında sizi rekabetçi, inatçı ve olaylar karşısında taviz vermekte zorlayan nitelikte olabilir. Bu aralıkta ilişkilerinizde şartları zorlayın ve esnek olmaya gayret edin.

Koç burçu 2017 yılının ilk yarısında eşiniz, partneriniz veya sevdiğiniz kişi ile diyaloglarınıza özen gösterin. Düşünmeden konuşmamanız gereken bir aralık geçireceksiniz. Yazılı ve sözlü ifadelerinize dikkat etmek gerekirken, yapmanız gereken ilişkiyle ilgili önemli bir konuşmayı bu tarih aralığına denk getirmemek gerekmekte.

2017 yılının ikinci yarısı ilişkiler, evlilik ve duygusal kararlar açısından daha aktif ve destekli etkilere geçeceksiniz. Öncelikle bu sene evlilik veya evlilik girişimleri adına Eylülden itibaren destekli olacaksınız. Devam eden ilişkisi olan Koçlar adına sonbaharla birlikte evlenme isteği artabileceği gibi, partnerinizin bu duruma ayak uydurmaması sizi radikal kararlara itebilir. Evli iseniz çocuk sahibi olma söz konusu.

2017 yılı ilişkiler ve aşk hayatınızda 2017 yılının ilk yarısı şartlar ve olaylar hareketli ve değişken durumlara zemin hazırlamakta. Bu nedenle beraberliklerinizde 2017 yılının bilhassa ilk yarısı Nisan Mayıs ayları daha yoğun olmak üzere kararlar almak sonrasında fikrinizi değiştirmenize neden olabilir. Veya aldığınız kararı uygulamakta zorlanabilirsiniz. 2017 yılının ikinci yarısı özellikle eylülden itibaren duygusal olarak daha net olacak, evlilik ve benzeri duruma geçmek isteyecek, tanışma, güzel bir beraberliği oturtma anlamında daha şanslı olacaksınız.

KOÇ BURCU 2017 İŞ KARİYER

Sevgili Koç burcu bu sene kariyer alanlarınızda vurgulu etkilerin başında mesleki konularda özellikle de yönetim kademelerinde işleriniz varsa, idari ve yönetsel işlerle uğraşıyorsanız yoğun bir temponuz olacaktır. Liderlik özelliklerinizi ortaya koyabileceğiniz, bir grubu, ekibi yöneteceğiniz, yurtdışı bağlantılarınızı güçlendireceğiniz hatta ticari alanlarda daha çok yurtdışına döneceğiniz etkiler söz konusu. Ekip çalışmaları açısından yoğun olan tempo, projeler açısından yeni fırsatları da getirebilir.

Bu sene kariyerinizde rekabet ettiğiniz kişilere daha temkinli olmalısınız. Bu etki işinizde beklemediğiniz düşmanlıklar görme, sürekli gardınızı alma mecburiyeti yaşamanıza neden olabilir. Mesleki alanlarda herkese güvenmemeli, kime ne söylediğinize veya paylaştığınıza dikkat etmelisiniz. Sinsi insanlardan gelen tecrübeler sizi olgunlaştırırken aynı zamanda iş ilişkileri açısından yorulmanıza ve dikkatli olmanız gerekliliğine neden olacak.

2017 yılı işinizde ve kariyerinizde Şubatla birlikte ağırlıkta olmak üzere, hırs ve isteklerinizi iyi koordine etmeli, bakış açınızı her yönlü olmak üzere geliştirmelisiniz. İşinizde önemli tecrübeler edinirken, çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde inatlaşmadan ve esnek olmaya gayret etmek önemli deneyimleriniz arasında olacak.

2017 yılı işinizle ilgili radikal değişimler, dönüşümlerden ziyade yaptığınız işte vizyonunuzu geliştirme ve yaratıcı özelliklerinizi ortaya koyma daha etkin olacak. Bunu yaparken de bir yandan da elde edecekleriniz adına rekabet etmeniz, durumları her yönü ile değerlendirme özelliğinizi geliştirmeniz gerekebilir. Çok yönlü görmeye çalışmak bu nedenle baş misyonunuz olmalı.

2017 yılının ilk yarısı sıklıkla ve art arda gerileyen gezegenler ilerlemekte sizi zorlayabilir. Bu senenin planlarını yaparken 2017 yılının ilk yarısında kendi eksiklerinizi tamamlama, rakiplere karşı dikkatli olma ve planlı gitmeye özen gösterin. 2017 yılının ilk dönemi ve bilhassa bahar ayları planlama yapmak için uygun olurken, 2017 yılının ikinci yarısı sizin adınıza harekete geçmek için daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Ortaklı iş ve planlar, ticari bağlantılar, hizmet sektörü, sağlık sektörü tarımsal işler, organizasyon işleri, yurtdışı bağlantıları, yaratıcı konular, sanatsal konularda işleriniz varsa, Eylülden itibaren fırsatlar artacak ve şartlar sizden yana olacaktır.

Eğitim ve akademik çalışmalar, yayıncılık, turizm, dış ilişkilerle ilgili bağlantıları olan Koç burçları adına Şubat ile Ağustos arası agresif, rekabete açık ve zorlanacakları bir sezon olabilir. Özellikle Nisan ile Haziran arası bu alanlarda önemli bağlantıları denk getirmemeye çalışın.

KOÇ BURCU 2017 SAĞLIK

2017 yılı sağlık açısından Şubat ve Mart aylarında biraz daha hassas olmakla birlikte, kalp ve damar sisteminize genel olarak dikkat etmek doğru olacaktır. Tansiyon sorununuz varsa yıl içinde kan basıncınızı takip etmek gerekebilir. Öte yandan yıl içinde kontrollerinizi düzenli yaptırmak ve ihmal etmemek gerekmekte.

Bahar ayları bilhassa Şubat ile Haziran arasında kan basıncınız ve kan değerlerinize özen göstermelisiniz. Kansızlık, anemi sorunları artabilir. Bu dönemde grip benzeri enfeksiyonlar açısından da riskli bir dönem.
2017’da nodüller, apseler ve kist üretme açısından da dikkatli olmak gerekmekte. Bedeninizde beliren şişkinlikler ve benzeri durumları ihmal etmeden kontrol ettirmek bu nedenle önemli olacak olduğunu söyleyebiliriz.

Sevgili Koç burcu 2017 yılının size şans, bolluk ve sağlık getirmesini dileriz… 2017 burç yorumları.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git